Monitoring i analityka działań reklamowych TFI w Internecie

WARSZTATY – MONITORING I ANALITYKA DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH TFI W INTERNECIE

 

Szkolenie odpowie na pytanie gdzie i jak sprawdzać rezultaty internetowych kampanii reklamowych, których celem jest pozyskiwanie klientów dla funduszy inwestycyjnych. O czym należy pamiętać przy analizie danych internetowych? Ponadto, pozwoli poznać narzędzia, które skutecznie analizują ruch w Internecie i wspierają codzienna pracę osób odpowiedzialnych za marketing i sprzedaż.  

 

 

 

 

Data i miejsce:

19 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

Godz 09:30-17:00

ADN CENTRUM KONFERENCYJNE, Budynek Atrium Tower, Al. Jana Pawła II 25, Warszawa.

 

 

 

DLA KOGO:

Szkolenie dedykowane jest w szczególności pracownikom TFI, którzy są odpowiedzialni za marketing oraz sprzedaż. Dla osób, które chcą odkryć wartościowe wskaźniki dla stron www, jak i  samego biznesu. Ponadto, szkolenie adresowane jest do wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć i oceniać efektywność swoich działań internetowych.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat, który będzie mógł być wykorzystany w celu udokumentowania podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

Szkolenie prowadzone będzie w formie warsztatowej. Część merytoryczna będzie poparta pracą w grupach oraz samodzielnymi działaniami wykonywanymi na koncie Google Analytics. Niezbędny będzie własny komputer oraz dostęp do konta Google Analytics.

Iwona Połóg

 

Prezes Zarządu agencji Optimizers (grupa kapitałowa Agora SA). W branży internetowej od 18 lat. Pracowała zarówno po stronie właścicieli serwisów internetowych, jak i po stronie agencyjnej. Występuje na branżowych konferencjach i prowadzi szkolenia z zakresu marketingu internetowego. Działa aktywnie w grupach roboczych IAB Polska (Związek Pracodawców Branży Internetowej) i jest jurorką MIXX Awards, konkursu reklamy digital. Absolwentka Warsaw Illinois Executive MBA.

 

Radosław Łukasiewicz

 

Kieruje zespołem realizacji kampanii reklamowych w agencji Optimizers (grupa kapitałowa Agora SA). Od 10 lat zajmuje się reklamą, marketingiem internetowym i analityką, m. in. w Infinity Media, O2 i Gemius. Na co dzień pracuje przy optymalizacji kampanii reklamowych i analityce działań internetowych dla klientów z różnych branż. Certyfikowany specjalista Google Analytics.

 

Optimizers

– agencja marketingu internetowego działająca w grupie kapitałowej Agora SA. Dla swoich Klientów prowadzi kompleksową obsługę działań marketingowych w internecie, w skład których wchodzi m. in. marketing w wyszukiwarkach i serwisach społecznościowych, reklama display i wideo, marketing treści, e-commerce. Agencja ma status Partnera Premium Google.

Koszt uczestnictwa:

 

1200 ZŁ NETTO ZA OSOBĘ + 23% VAT

 

1100 ZŁ NETTO ZA OSOBĘ PRZY ZGŁOSZENIU DWÓCH OSÓB Z FIRMY + 23% VAT

 

900 ZŁ NETTO ZA OSOBĘ PRZY ZGŁOSZENIU TRZECH I WIĘCEJ OSÓB Z FIRMY + 23% VAT

 

 

 

Cena obejmuje
Uczestnictwo, materiały szkoleniowe, indywidualne konsultacje z wykładowcami, przerwy kawowe oraz obiad.

 

Zgłoszenia
Zgłoszenie powinno zawierać: temat i datę spotkania, nazwiska i stanowiska uczestników oraz dane do wystawienia faktury. W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie otrzymają Państwo formularz zamówienia stanowiący formę potwierdzenia zgłoszenia z prośbą o podpisanie i odesłanie skanu dokumentu oraz dokonanie płatności. Zgłoszenia prosimy dokonywać mailowo na adres info@fispoland.com lub za pomocą formularza kontaktowego

ZGŁOSZENIA

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub zmiany terminu warsztatów w przypadku, gdy wykładowca z przyczyn losowych nie będzie go mógł przeprowadzić lub gdy liczba uczestników będzie niewystarczająca do jego przeprowadzenia. W przypadku odwołania warsztatów koszty uczestnictwa zostaną Państwu zwrócone w 100%.

Uczestnik ma prawo do rezygnacji z warsztatów. Rezygnacje przyjmujemy pisemnie na adres info@fispoland.com nie później niż na 5 dni roboczych przed terminem spotkania. Po tym terminie obciążamy Państwa kosztami uczestnictwa w wysokości 100 % ceny.

FIS_logo_ikona_zolte