FIS e-KONGRES MIDDLE&BACK OFFICE

 

FIS e-KONGRES MIDDLE&BACK OFFICE DLA RYNKU KAPITAŁOWEGO
03.12.2020 r. WYDARZENIE ONLINE 10:00 – 16:00

 

W odpowiedzi na złożone zagadnienia regulacyjne nakładane na uczestników rynku kapitałowego, w ramach Fund Industry Support już po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które w pigułce podsumuje najważniejsze zmiany dotyczące otoczenia prawnego dla TFI, Agentów Transferowych, Depozytariuszy i Dystrybutorów.

 

Kongres dedykowany jest dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z wdrożeniami nowych regulacji oraz stosować je w bieżącej pracy. Poruszane zagadnienia zostaną przedstawione w sposób skondensowany, tak żeby ułatwiły codzienną pracę. Nasze prelekcje będą prowadzone przez ekspertów rynku kapitałowego specjalizujących się w danej tematyce.

 

Każdy z uczestników Kongresu otrzyma certyfikat, który będzie mógł zostać wykorzystany jako dowód podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Ponadto, w przypadku przedstawicieli zawodów zaufania publicznego takich jak m.in. adwokaci i radcowie prawni, będzie mógł zostać uwzględniony przy rozliczaniu obowiązku doskonalenia zawodowego.

 

W związku z zaleceniami związanymi z epidemią COVID-19, najbliższa edycja FISKONGRESU będzie w całości udostępniana za pomocą kanałów zdalnych. Uczestnicy będą widzieli i słyszeli prowadzących w czasie rzeczywistym oraz będą mogli zadawać pytania za pośrednictwem czatu.  Dostęp do platformy będzie przetestowany z zainteresowanymi osobami z wyprzedzeniem, tak żeby w dniu wydarzenia każdy miał komfort zaplecza technicznego.

 

Udział w  FIS e-KONGRES gwarantuje możliwość zapoznania się z najważniejszymi wymogami wynikającymi ze zmieniającego się otoczenia prawnego w przystępnej i skondensowanej formie. Po każdym panelu przewidzieliśmy czas na dyskusję oraz zadawanie pytań. 

ZAPISZ SIĘ
PARTNER WYDARZENIA
MGW_logo_350
PORUSZANA TEMATYKA

  • Wyzwania dla ciągłości działania TFI w dobie COVID.

 

  • Praca zdalna oraz zmiany w prawie pracy pod kątem dostosowania do pandemicznej rzeczywistości.

 

  •  Najnowsze trendy w wybranych obszarach prawodawstwa europejskiego: ESG oraz AML.

 

  • Likwidacja stanowiska Rzecznika Finansowego oraz przyznanie nowych uprawnień Prezesowi UOKiK.

 

  • Nowelizacja rozporządzenia w sprawie szczegółowych zasad rachunkowości funduszy inwestycyjnych – aspekty praktyczne (panel dyskusyjny).

 

  • Zmiany rozporządzenia w sprawie sposobu, trybu oraz warunków prowadzenia działalności przez TFI (aktualny status prac).

logotypy_ekspertów
BILETY
Szkolenia_7-01_big-01-01-01-01-01-01-01
EARLY BIRD
599 zł / os. netto 
(zapisy do 25.11.2020 r.)
Szkolenia_5-01_big-01-01-01-01-01
CENA REGULARNA
799 zł / os. netto 
(zapisy po 25.11.2020 r.)
Szkolenia_4-01_big-01-01-01-01
PAKIETY BILETÓW
przy zakupie większej ilości biletów (powyżej 5) RABAT!
Prosimy o kontakt na info@fispoland.com
2019_04FISKONGRES_early-02
ZAPISZ SIĘ
FORMULARZ ZAPISU
Aby zgłosić chęć udziału w FIS e-Kongres Middle&Back Office wypełnij poniższy formularz:

Informujemy, że udział w Kongresie jest płatny. Po wypełnieniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu dokończenia procesu zamówienia biletów.

<

Jeśli formularz nie wyświetla się poprawnie, prosimy o kontakt mailowy na adres info@fispoland.com
FIS e-KONGRES MIDDLE&BACK OFFICE, 3 GRUDNIA 2020, online