Fund Industry Summit biuletyn przedkonferencyjny

Fund Industry Summit biuletyn przedkonferencyjny

Oddajemy w Państwa ręce nowy numer biuletynu FIS. Tym razem nie w dniu konferencji, lecz  na kilka tygodni przed Fund Industry Summit dzielimy się z Państwem najważniejszymi wydarzeniami z rynku funduszy inwestycyjnych.

Nadchodzące miesiące to czas wielu zmian oraz wdrażania rozwiązań, które z pewnością zmienią rzeczywistość funkcjonowania instytucji zbiorowego inwestowania.

W numerze wiele miejsca poświęciliśmy zasadom dystrybucji funduszy inwestycyjnych. Z lektury czasopisma dowiecie się Państwo, czym jest instytucja reverse solicitation, jak również zapoznacie się z tym, jakie aspekty prawne należy uwzględniać przy oferowaniu tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych.

Tych z Państwa, którzy interesują się umiejętnościami miękkimi z pewnością zaciekawi wywiad z dr. Anną Syrek – Kosowską – psychologiem biznesu, prelegentem Fund Industry Summit 2017.

Tradycyjnie w biuletynie nie zabrakło również miejsca dla kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. O tym, jak pozyskać wartościowego pracownika na rynku finansowym, przeczytacie Państwo w felietonie poświęconym nowym technikom rekrutacji.

Ponadto w numerze o tym, czy optymalizacja podatkowa z udziałem FIZ się jeszcze opłaca, jak również wiele innych tematów dotyczących rynku funduszy inwestycyjnych.                                                                                

Zachęcamy do lektury,

Zespół FIS

Pobierz Fund Industry Summit 2017 Biuletyn >>

Więcej o Fund Industry Summit >>

Ostatnie wolne miejsca !  zapraszamy do rejestracji >>

Fis_A4_small

 

BACK                                                HOME                                              NEXT

No Comments

Leave a Comment