[custom_font font_size=”24″ line_height=”40″ font_style=”normal” text_align=”center” font_weight=”300″ text_decoration=”none” letter_spacing=”2″ text_shadow=”no” show_dots=”no” color=”#5c5656″ background_color=”#ede709″]CUSTOMER EXPERIENCE I CONTENT MARKETING W INTERNECIE DLA TFI[/custom_font]

 

Wraz ze rozwojem technologicznym, digitalizacją społeczeństwa i coraz silniejszą rolą pro-sprzedażową Internetu pojawiają się nowe wyzwania dla branży TFI. Użyteczność, dostępność i sposób w jaki TFI komunikują się w sieci z obecnymi i potencjalnymi Klientami na stronach internetowych i serwisach transakcyjnych to obszary, których poprawa jest koniecznością.

 

Data i miejsce                                                                                                                        

24 września 2015,  godz 9:00-17:00                                                                               

Millennium Plaza, Aleje Jerozolimskie 123a, Warszawa.

 

Cel spotkania

Celem warsztatu jest przedstawienie uczestnikom dobrych praktyk, zasad i gotowych do wdrożenia rekomendacji w zakresie customer experience i content marketingu w Internecie. Odpowiemy na pytanie, jak zbudować serwis internetowy, który faktycznie sprzedaje. Posługując się przykładami z rynków zagranicznych – pokażemy jak komunikować się w sposób zrozumiały i zorientowany na klienta. Wskażemy obszary związane z customer experience, które są dziś piętą achillesową branży TFI i podpowiemy, jak je usprawnić, aby zwiększyć sprzedaż, satysfakcję i lojalność klienta.

 

 

Uczestnicy

Warsztat dedykowany jest pracownikom TFI odpowiedzialnym za marketing i promocję, wsparcie sprzedaży, komunikację lub PR. Do udziału zapraszamy także wszystkie osoby zainteresowane marketingiem produktów inwestycyjnych w internecie – w szczególności przedstawicieli TUnŻ oraz dystrybutorów funduszy inwestycyjnych.

 

Korzyści dla uczestników
1. Zdobycie praktycznej wiedzy pozwalającej na poprawę obecności TFI w sieci pod kątem

– zwiększenia sprzedaży

– przezwyciężenia barier sprzedażowych

– poprawy wizerunku marki i edukacji klienta

2. Wskazanie kluczowych trendów w zakresie customer experience i content marketingu w Internecie – uczestnik dowie się na co należy zwracać uwagę w komunikacji w sieci w ramach serwisu internetowego, serwisu transakcyjnego i innych form obecności w internecie

3. Zapoznanie z modelem Customer Journey Mapping i metodologią wdrażania innowacji w obszarze komunikacji w sieci.

4. Poznanie sposobów na prowadzenie efektywnej komunikacji marketingowej uwzględniającej content marketing przekładającej się na pozytywny wizerunek TFI oraz potencjalny wzrost sprzedaży funduszy.

 

 

9:15-9:30 – Rejestracja uczestników

 

9:30-10:30 – Customer Experience i content marketing od podszewki

– customer experience – czym jest i co oznacza dla biznesu?

– customer experience w Internecie – podstawowe pojęcia, zasady i dobre praktyki

– kontent, jako element doświadczenia klienta – jak go wykorzystać, aby się wyróżnić?

 

10:30-11:15 – Customer Journey Mapping w praktyce

– metodologia i proces Customer Journey Mapping, jako narzędzie wspomagające zmianę w komunikacji

– Customer Experience Management na przykładzie serwisów internetowych i transakcyjnych TFI – jak je budować by zwiększyć sprzedaż?

– metody generowania innowacji w obszarze komunikacji w internecie

 

11:15-11:30 – przerwa kawowa

 

11:30-13:00 – Trendy i tendencje w komunikacji B2C

– dobre praktyki projektowania serwisów internetowych i transakcyjnych- przegląd tendencji

– modele współpracy z agentem transferowym – rola agencji i TFI we wprowadzaniu zmiany

– DOs and DON’Ts – dobre praktyki komunikacji w sieci

 

13:00-14:15 – przerwa obiadowa

 

14:15 – 14:45 – Kontent, który sprzedaje

– rozwój i wpływ na sprzedaż komunikacji video, infografik treści graficznych

– responsywność i mobilność

 

14:45 – 15:45 – Metody pomiaru i zarządzania doświadczeniem Klienta

– testowanie serwisu pod kątem użyteczności i dostępności

– webanalityka w praktyce – podstawowe zagadnienia

– net promoter score jako model operacyjny zarządzania zmianą

 

15:45 – 16:45 – ćwiczenie praktyczne

 

16:45 – 17:00 – sesja pytań i odpowiedzi

Krzysztod Winnik

Business Development Director, OS3

 

Krzysztof  jest związany z rynkiem interactive i social media od ponad 8 lat.

Odpowiadał za rozwój wiodącej na rynku agencji strategicznego marketingu społecznościowego OSTRYGA (OS3 Group SA). Stał na czele NuOrder Group, stworzył dział media & e-marketiungu w NIVEA Polska oraz budował wielopoziomowe strategie interaktywne na poziomie CEE, doradzając klientom korporacyjnym.

 

Posiada bogate doświadczenie teoretyczne i praktyczne w zakresie budowania marki w mediach cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem social media. Pracował dla takich marek jak Unilever, Play, PKO Bank Polski, PZU, Hortex, L’Oreal, NIVEA, Polpharma, Big Star, Kanuf Insulation, Gedeon Richter. Autor licznych artykułów i komentarzy eksperckich w mediach branżowych.

Koszt uczestnictwa:

DO 11 WRZEŚNIA 2015: 1200 zł netto za osobę + 23% VAT 

PO 11  WRZEŚNIA 2015: 1500 zł netto za osobę + 23% VAT 

 

Cena obejmuje
Uczestnictwo, materiały szkoleniowe, indywidualne konsultacje z wykładowcami, przerwy kawowe oraz obiad.

 

Zgłoszenia
Zgłoszenie powinno zawierać: temat i datę spotkania, nazwiska i stanowiska uczestników oraz dane do wystawienia faktury. W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie otrzymają Państwo formularz zamówienia stanowiący formę potwierdzenia zgłoszenia z prośbą o podpisanie i odesłanie skanu dokumentu oraz dokonanie płatności. Zgłoszenia prosimy dokonywać mailowo na adres info@fispoland.com lub za pomocą formularza kontaktowego

[q_button type=”normal_button” size=”medium” target=”_self” text_align=”center” text=”ZGŁOSZENIA” link=”https://fispoland.com/kontakt/” color=”#ede709″ background_color=”#575757″]

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub zmiany terminu warsztatów w przypadku, gdy wykładowca z przyczyn losowych nie będzie go mógł przeprowadzić lub gdy liczba uczestników będzie niewystarczająca do jego przeprowadzenia. W przypadku odwołania warsztatów koszty uczestnictwa zostaną Państwu zwrócone w 100%.

Uczestnik ma prawo do rezygnacji z warsztatów. Rezygnacje przyjmujemy pisemnie na adres info@fispoland.com nie później niż na 5 dni roboczych przed terminem spotkania. Po tym terminie obciążamy Państwa kosztami uczestnictwa w wysokości 100 % ceny.